Korty Family Garden

Treningi dla dorosłych

W Family Garden można trenować indywidualnie lub w grupach po kilka osób. Nie musisz się martwić brakiem rakiety - zapewniamy odpowiedni sprzęt dla każdego! To kiedy widzimy się na korcie?

Dlaczego warto zacząć grać w tenisa?

  • Jest to forma aktywności fizycznej, która bardzo korzystnie wpływa na zdrowie i wygląd człowieka. W jaki sposób? Wysiłek na korcie poprawia koordynację ruchową i refleks oraz wzmacnia tkankę mięśniową. Pozwala też podnieść odporność organizmu i zapobiegać cukrzycy czy chorobom serca.
  • Tenis to sport szybkościowy i wysiłkowy, który umożliwia skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej - nawet 700 kalorii w czasie godzinnego treningu!
  • Na korcie kształtuje się nasz charakter i wzmacnia psychika. Tenis poprawia nasze zaangaowanie i skupienie. Pomaga w walce ze stresem i w rozładowaniu emocji po ciękim dniu pracy, szkole czy na uczelni. Uczy te podejmowania błyskawicznych decyzji w stanie podwyszonego napięcia.
  • Endorfiny, które wydzielają się w trakcie jednego treningu, pozytywnie wpływają na poprawę naszego samopoczucia.
  • Tenis to wspaniała rozrywka, która pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym!

W Family Garden prowadzimy przez cały rok zajęcia dla dorosłych. Zachęcamy do rozpoczęcia przygody na korcie osoby w każdym wieku o najróżniejszym stopniu zaawansowania - także początkujące, który nigdy dotąd nie miały rakiety w dłoniach. Zapewniamy sprzęt! Prosimy jedynie o zabranie ze sobą stroju, obuwia sportowego i choćby odrobiny chęci do poznania tej fascynującej gry!

Poznaj naszych Trenerów

W Family Garden swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się dwoje trenerów, którzy poznali smak profesjonalnej rywalizacji. Treningi pod okiem fachowca pozwalają nie tylko doskonalić umiejętności i korygować błędy, ale też obserwować poczynione postępy.

Marta Lebiedziewicz

Marta Lebiedziewicz

Była tenisistka, wielokrotna uczestniczka turniejów ogólnopolskich, na których zanotowała liczne sukcesy. Doświadczenie trenerskie zdobyła m.in. na rocznym stażu na kortach w Sydney. Jako szkoleniowiec pracuje od kilkunastu lat, głównie z amatorami i młodzieżą.

Michał Kazimierczak

Michał Kazimierczak

Jego kwalifikacje to przede wszystkim wiele lat gry z krajową czołówką oraz ukończone studia z fizjoterapii. Dzięki temu świetnie rozumie istotę ruchu i wszechstronność przygotowania do gry. Wyróżnia go różnorodność w podejściu do treningów dzieci i młodzieży. Jest też znakomitym sparingpartnerem.

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerwować termin?

Napisz wiadomość email lub zadzwoń! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Informacje na temat naszej działalności znajdziesz też na profilu Korty Tenisowe Family Garden na Facebooku.

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

  • biuro@korty-familygarden.pl