Korty Family Garden

Półkolonie letnie

Od lat organizujemy letnie półkolonie dla dzieci w wieku 5-13 lat. Wykorzystujemy znakomite położenie naszego kompleksu w malowniczej okolicy, aby zapewnić niezapomniane przeżycia w otoczeniu przyrody. Zapewniamy bezpieczeństwo i profesjonalne szkolenie dzieci, które rozpoczynają lub rozwijają swoją przygodę z tenisem.

Jakie atrakcje czekają na letnich półkoloniach z Family Garden?

Dzieci biorą udział w zabawach i rywalizacjach, w których trakcie w pierwszej kolejności dbamy o ich bezpieczeństwo. Oprócz codziennych zajęć tenisa, piłki nożnej, zajęć plastyczno-kreatywnych i tanecznych, najmłodsi oddają się radosnym zabawom podczas gry w unihokeja, udziale w wielobojach sprawnościowych i podchodach. A beztroski czas spędzają w podgrzewanym basenie, na dmuchańcach, trampolinach i na grze w cymbergaja pod czujnym okiem wychowawców. Wszystko odbywa się w duchu fair play oraz z dbałością o wszechstronny rozwój uczestnika.

Jakie są limity wiekowe?

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 13 lat. Na 12 uczestników przypada jeden opiekun posiadający niezbędne doświadcznie i kwalifikacje. Cała kadra półkolonii w większości składa się z nauczycieli i trenerów sportu

O czym należy pamiętać?

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wypoczynku oraz jego uczestnika prosimy wpisać w Karcie Kwalifikacyjnej. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych cennych przedmiotów, które mogą zniszczyć się w trakcie zabawy. Mamy ubezpieczenie OC i NW.

Ile trwa turnus?

Pięć dni - od poniedziałku do piątku. Dzieciom zapewniamy opiekę w godzinach 7 - 17. Przez cały ten czas dzieci nie wychodzą poza teren ośrodka. Wszystkie atrakcje i posiłki mają zapewnione na miejscu. Zajęcia rozpoczynają się po śniadaniu o godzinie 10:00 i trwają do 16:00.

Jak wygląda dzień w czasie półkolonii w Family Garden?

W pierwszym dniu turnusu dzieci dostają od nas naklejkę z imieniem. Od początku staramy się zaznajomić je z nowym miejscem.

 • 7:00-9:00 – Wspólna rywalizacja w gry planszowe lub stołowe, rysowanie przy stole plastycznym lub zmagania w minigrach na naszych boiskach.
 • 9:00 – Śniadanie w formie bufetu poprzedzone niezbędną higieną. Zapewniamy też produkty dla dzieci, które wymagają specjalnej diety ze względów zdrowotnych.
 • 9:30 – Sprawdzanie listy obecności po posiłku oraz podział na grupy do poszczególnych zajęć. Dzieci dobieramy pod względem wieku oraz wzajemnych relacji (rodzeństwo, koledzy).
 • 10:00 – Zajęcia sportowe i plastyczno-kreatywne. Poszczególne atrakcje i podział na grupy są dostosowane do preferencji i możliwości dzieci. Po trzech godzinach aktywności kończymy pierwszy cykl zajęć.
 • 13:30 – Obiad poprzedzony dokładną higieną. Posiłki składają się z zupy (podawanej do stołu przez wychowawców) i drugiego dania. Chętni mogą korzystać z dokładek. Dla dzieci z alergiami podawane są specjalnie przygotowane dania, dlatego prosimy rodziców i opiekunów o wcześniejsze zgłaszanie takiej potrzeby.
 • 14:00 – Po posiłku przewidziany jest czas na odpoczynek.
 • 14:30 – Rozpoczęcie drugiego cyklu zajęć. Część grup kontynuuje wcześniejsze zajęcia, a pozostali bawią się swobodnie pod okiem wychowawców.
 • 15:00 - 15:30 - Podwieczorek - i to jest najsmaczniejsza część dnia, ponieważ w okresie trwania półkoloni serwujemy codziennie inne pyszności, w postaci zdrowych owoców oraz wyśmienitych produktów z naszej lodziarni.
 • 16:00 – Rodzice i opiekunowie odbierają pociechy z Family Garden. Prosimy zgłaszać każde wyjście dziecka jednemu z wychowawców. Jeżeli maluch będzie odbierany przez kogoś innego, to wymagana jest specjalna zgoda i zgłoszenie przed rozpoczęciem turnusu.

Ile kosztuje pobyt dziecka?

Cena startowa dla wszystkich - 759,00 zł.

Stawka dla rodzeństw i przy wykupie minimum dwóch turnusów - 719,00 zł .
Przy zapisie na turnus zaliczka w kwocie 200 zł płatna w ciągu dwóch dni od zgłoszenia

Dane do przelewu:
Korty Tenisowe Family Garden Michał Andukowicz
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje
Numer konta bankowego
ING Bank Śląski: 33 1050 1559 1000 0092 3616 4282

file icon

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii do pobrania tutaj

file icon

Regulamin półkolonii do pobrania tutaj

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się wiecej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

 • +48 888 275 069 (Recerwacje)
 • +48 502 403 313 (Manager)
 • korty.familygarden@gmail.com

Ruszają zapisy na półkolenie letnie. Zapisz swoją pociechę już dziś!

9 turnusów, następujących po sobie, w okresie od 26.06.2023 do 26.08.2023, oraz moc atrakcji dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat

Zapisz dziecko

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik