Korty Family Garden

Lodziarnia i kawiarnia

Relaks z filiżanką kawy i słodkościami? W poszukiwaniu smakowych doznań po treningu nie trzeba nawet opuszczać terenu naszego ośrodka! W Family Garden oferujemy zimne, ciepłe, a przede wszystkim pyszne desery oraz wyborną kawę.

  • Relaks z filiżanką kawy i słodkościami? W poszukiwaniu smakowych doznań po treningu nie trzeba nawet opuszczać terenu naszego ośrodka! W Family Garden oferujemy zimne, ciepłe, a przede wszystkim pyszne desery oraz wyborną kawę.
  • Włoskie lodowe słodkości, które znajdują się w naszej karcie, robimy na miejscu z oryginalnych składników i dodatków, mleka, śmietany i świeżych owoców. Miłośnicy deserów gelato będą zachwyceni!
  • Ciepła przekąska? Proponujemy autorskie gofry z bitą śmietaną, dla których świetnym uzupełnieniem będzie doskonała kawa. Do pełni relaksu już nic więcej nie potrzeba!

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik