Korty Family Garden

Ligi i turnieje

Tenis to emocje. Radość po zwycięstwie i chęć rewanżu po porażce napędzają amatorów i zawodowców do ciągłego doskonalenia się oraz nieustannej rywalizacji. Bez odpowiedniego konkurenta po drugiej stronie siatki trudno o rozwój i motywację do dalszej gry. To właśnie nasi przeciwnicy wydobywają z nas najlepsze cechy, ale też obnażają słabości.

Dlatego najlepszym sposobem na poprawienie techniki, stylu, szybkości i taktyki jest rywalizacja w rozrywkach ligowych oraz turniejach.

W Family Garden zapewniamy możliwość regularnego grania. Każdy może poczuć się jak uczestnik wielkoszlemowych zmagań, gdy wchodząc na kort, ma się tylko jeden cel: zwycięstwo.

Poczuj tę adrenalinę! Zgłoś się - napisz lub zadzwoń - i dołącz do naszych rozgrywek. Rozkoszuj się tenisowymi pojedynkami!

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się wiecej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

  • +48 888 275 069 (Recerwacje)
  • +48 502 403 313 (Manager)
  • korty.familygarden@gmail.com

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik