Korty Family Garden

Akademia Tenisa Family Garden

Dla mieszkańców gminy Dobra oferujemy darmowe zajęcia tenisowe bez ograniczeń wiekowych! Nasza akademia to doskonała alternatywa na spędzanie wolnego czasu nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Zmagania na korcie są świetnym uzupełnieniem szkolnych zajęć sportowych i innych aktywności.

Dlaczego warto się zapisać?

Uczestnictwo w Akademii Tenisa Family Garden stwarza warunki do rozwoju umiejętności sportowych i talentu. Treningi wyrabiają motywację do podejmowania wysiłku i poszukiwania u siebie mocnych stron. Pozwalają kształtować pozytywne cechy charakteru i osobowości.

Kto może się zapisać?

Organizujemy bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz dla dorosłych. Warto pamiętać, że obowiązuje limit liczby osób, które mogą zapisać się na poszczególne zajęcia, dlatego warto zgłaszać się do nas jak najszybciej!

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik

Kontakt

Masz pytania lub chcesz zarezerwować termin?

Napisz wiadomość email lub zadzwoń! Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Informacje na temat naszej działalności znajdziesz też na profilu Korty Tenisowe Family Garden na Facebooku.

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

  • biuro@korty-familygarden.pl