Korty Family Garden

Półkolonie letnie

Od lat organizujemy letnie półkolonie dla dzieci w wieku 5-13 lat. Wykorzystujemy znakomite położenie naszego kompleksu w malowniczej okolicy, aby zapewnić niezapomniane przeżycia w otoczeniu przyrody. Zapewniamy bezpieczeństwo i profesjonalne szkolenie dzieci, które rozpoczynają lub rozwijają swoją przygodę z tenisem.

Jakie atrakcje czekają na letnich półkoloniach z Family Garden?

Dzieci biorą udział w zabawach i rywalizacjach, w których trakcie w pierwszej kolejności dbamy o ich bezpieczeństwo. Oprócz codziennych zajęć tenisa, piłki nożnej, zajęć plastyczno-kreatywnych i tanecznych, najmłodsi oddają się radosnym zabawom podczas gry w unihokeja, udziale w wielobojach sprawnościowych i podchodach. A beztroski czas spędzają w podgrzewanym basenie, na dmuchańcach, trampolinach i na grze w cymbergaja pod czujnym okiem wychowawców. Wszystko odbywa się w duchu fair play oraz z dbałością o wszechstronny rozwój uczestnika.

Jakie są limity wiekowe?

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 13 lat. Na 12 uczestników przypada jeden opiekun posiadający niezbędne doświadcznie i kwalifikacje. Cała kadra półkolonii w większości składa się z nauczycieli i trenerów sportu

O czym należy pamiętać?

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wypoczynku oraz jego uczestnika prosimy wpisać w Karcie Kwalifikacyjnej. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą telefonów komórkowych i innych cennych przedmiotów, które mogą zniszczyć się w trakcie zabawy. Mamy ubezpieczenie OC i NW.

Ile trwa turnus?

Pięć dni - od poniedziałku do piątku. Dzieciom zapewniamy opiekę w godzinach 7 - 17. Przez cały ten czas dzieci nie wychodzą poza teren ośrodka. Wszystkie atrakcje i posiłki mają zapewnione na miejscu. Zajęcia rozpoczynają się po śniadaniu o godzinie 10:00 i trwają do 16:00.

Jak wygląda dzień w czasie półkolonii w Family Garden?

W pierwszym dniu turnusu dzieci dostają od nas naklejkę z imieniem. Od początku staramy się zaznajomić je z nowym miejscem.

 • 7:00-9:00 – Wspólna rywalizacja w gry planszowe lub stołowe, rysowanie przy stole plastycznym lub zmagania w minigrach na naszych boiskach.
 • 9:00 – Śniadanie w formie bufetu poprzedzone niezbędną higieną. Zapewniamy też produkty dla dzieci, które wymagają specjalnej diety ze względów zdrowotnych.
 • 9:30 – Sprawdzanie listy obecności po posiłku oraz podział na grupy do poszczególnych zajęć. Dzieci dobieramy pod względem wieku oraz wzajemnych relacji (rodzeństwo, koledzy).
 • 10:00 – Zajęcia sportowe i plastyczno-kreatywne. Poszczególne atrakcje i podział na grupy są dostosowane do preferencji i możliwości dzieci. Po trzech godzinach aktywności kończymy pierwszy cykl zajęć.
 • 13:30 – Obiad poprzedzony dokładną higieną. Posiłki składają się z zupy (podawanej do stołu przez wychowawców) i drugiego dania. Chętni mogą korzystać z dokładek. Dla dzieci z alergiami podawane są specjalnie przygotowane dania, dlatego prosimy rodziców i opiekunów o wcześniejsze zgłaszanie takiej potrzeby.
 • 14:00 – Po posiłku przewidziany jest czas na odpoczynek.
 • 14:30 – Rozpoczęcie drugiego cyklu zajęć. Część grup kontynuuje wcześniejsze zajęcia, a pozostali bawią się swobodnie pod okiem wychowawców.
 • 15:00 - 15:30 - Podwieczorek - i to jest najsmaczniejsza część dnia, ponieważ w okresie trwania półkoloni serwujemy codziennie inne pyszności, w postaci zdrowych owoców oraz wyśmienitych produktów z naszej lodziarni.
 • 16:00 – Rodzice i opiekunowie odbierają pociechy z Family Garden. Prosimy zgłaszać każde wyjście dziecka jednemu z wychowawców. Jeżeli maluch będzie odbierany przez kogoś innego, to wymagana jest specjalna zgoda i zgłoszenie przed rozpoczęciem turnusu.

Ile kosztuje pobyt dziecka?

Cena startowa dla wszystkich - 759,00 zł.

Stawka dla rodzeństw i przy wykupie minimum dwóch turnusów - 719,00 zł .
Przy zapisie na turnus zaliczka w kwocie 200 zł płatna w ciągu dwóch dni od zgłoszenia

Dane do przelewu:
Korty Tenisowe Family Garden Michał Andukowicz
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje
Numer konta bankowego
ING Bank Śląski: 33 1050 1559 1000 0092 3616 4282

file icon

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii do pobrania tutaj

file icon

Regulamin półkolonii do pobrania tutaj

file icon

Regulamin serwisu Półkolonii do pobrania tutaj

file icon

Polityka prywatności Półkolonie do pobrania tutaj

file icon

Ogólne Warunki Umowy Zapisy Półkolonie do pobrania tutaj

Masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się wiecej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Korty Tenisowe Family Garden
ul. Daniela 19 | 72-002 Dołuje

 • +48 888 275 069 (Recerwacje)
 • +48 502 403 313 (Manager)
 • korty.familygarden@gmail.com

Ruszają zapisy na półkolenie letnie. Zapisz swoją pociechę już dziś!

9 turnusów, następujących po sobie, w okresie od 26.06.2023 do 26.08.2023, oraz moc atrakcji dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat

Zapisz dziecko

Cennik

Family Garden - pełnia relaksu!

W naszej bogatej ofercie znajduje się ogrom propozycji na cały rok, nie tylko dla miłośników tenisa. Ogromna przestrzeń rekreacyjna zapewnia bogactwo atrakcji dla osób w każdym wieku, które pragną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Sprawdź cennik